Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Famfrpál

* Lvi vyhráli souboj titánů

Vydáno dne 25. 11. 2018 16:00 (189 přečtení)

Nebelvír vyhrál souboj titánů, respektive souboj o přední příčky v tabulce, s jeho rivalem z Havraspáru. Jak to celé probíhalo a více informací naleznete v článku.

V sobotu 3. listopadu 2018, tedy dva dny po duelu mezi týmy ze Zmijozelu a z řad Zaměstnanců, se na famfrpálovém hřišti konalo další famfrpálové klání, tentokrát mezi rivaly z kolejí Nebelvíru a Havraspáru. Zápas byl vcelku vyrovnaný, po chycení zlatonky bychom mohli vidět dokonce i první "remízu" v novodobém turnajovém klání.

Jak vypadala soupiska týmů? U kapitána Nebelvíru, Mysteriouse Shadowa byla na jeho post odrážeče povolána Denisse Laviette a jako střelce povolal Rose de Villiers, Jamese Olivera a Ninu Pikeovou. Do branky si zalezla Tereza Lother a zlatou se pokoušela chytit Cathy Beedle.

A na druhé straně, na straně Havraspáru, to vypadalo následovně: pod vedením kapitána Johna van Smitha se k jeho střeleckému postu přihlásila Katharina Brown, jako odrážeči nastoupily Rosemary Ellen Wilde a Paige Tintwhistle, do branky se postavila Teodora Hope a zlatonku chytala Annabelle Fairy.

Po střelecké stránce na tom byli lépe Lvíčata, dokázali svému soupeři nasázet na 22 střel, zatímco Havrani se dokázali trefit poze 5krát, a všech 5 Havraspárských střel je zásluha Johna van Smitha. Nejvíce střel za zápas měl James Oliver s Rose de Villiers, obadva po 10 střelách. Dvě branky si připsala za tento zápas i Nina Pikeová.

Zlatonka více fandila Havránkům ukázala se jim 12krát oproti 10 objevení u soupeře z Nebelvíru. Havraspár ji také dokázal i chytit díky Annabelle Fairy, a to po 1 hodině, 5 minutách a 9 sekundách hry.

Odrážeči se moc nepředvedli, v čase hry předvedli vcelku průměrný výkon. Rozdali pauzu na 1 hodinu, 16 minut a 29 sekund. I zde měli Havránci lehce převahu, rozdali na 38 minut a 50 sekund pauzy Nebelvirským, naoplátku Lvíčata darovala soupeři pauzu na 37 minut a 39 sekund. V rozdávání pauz byla vcelku rovnocenná hra.

Za celý zápas jsme mohli vidět jen jedno odvolání, a to ve 20:12:06, kdy Rosemary Ellen Wilde zřejmě usnula a byla proto odtáhnuta na střídačku. Ve 20:17:33 ze střídačky zase vzlétla. Co jí bylo, nikdo netuší.

A na závěr naše obvyklá statirtika zápasu.

• James Oliver, 220:50, 21:09:44

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 5 minutách a 9 sekundách hry Annabelle Fairy, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 220:200.