Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Famfrpál

* Mrzimor překvapivě zdolal favorita z Havraspáru

Vydáno dne 17. 11. 2018 08:41 (160 přečtení)

Ve 3. zápase letošní sezóny se utkaly týmy z Havraspáru a z Mrzimoru, kde morčátka překvapivě zdolala favorizující havrany. Více informací v článku.

V letošní sezóně se 13. října 2018 uskutečnil 3. zápas a to mezi Havraspárem a Mrzimorem. Zápas byl po celou dobu vesměs vyrovnaný. Nakonec ale morčata překvapila snad všechny fandy famfrpálového běsnění svým vítězstvím nad favoritem, nad týmem havránků, a to poměrem 110:240 a tím si vlastně připisují první body po 5 prohraných zápasech v řadě.

Kapitánem Havraspáru byl opět John van Smith, který s Elsie de Fleer a Rosemary Ellen Wilde střílel camrálem na branku, k brance nastoupilaTeodora Hope, potlouky odrážela Katharina Brown a zlatonku se pokusila chytnout Annabelle Fairy.

Na druhé straně se ke kapitánovi Mrzimoru, Henrymu Mitchelovi, který hrál na pozici střelce, přidala na tutéž herní post Elizabeth Fieldová, jako odrážečka se ukázala Shuren Dee Kamiki a zlatonku chytla Barbucha Kuřavová. Do branky se ale na straně Mrzimoru nikdo nepostavil.

Jak už se v úvodu článku uvedlo, zápas byl velmi vyrovnaný, i když v některých oblastech měli jedn či druhý tým převahu. Co se týče v počtu vstřelených branek, vítězně v tomto vzešel Havraspár s 11 vstřelenými brankami oproti Mrzimorských 9 branek. Nejvícekrát se trefil John van Smith s 10 góly. Za ním se umístila Elizabeth Fieldová s 5 brankami, o jeden méně měl i Henry Mitchel a jedinnou trefu si může připsat i Rosemary Ellen Wilde. Celkově jsme tedy mohli vidět na 20 branek.

Na to, že zápas trval 1 hodinu, 1 minutu a 52 sekund, odrážeči rozdali 21 minut a 51 sekund pauzy ostatním hráčům, což je na takové poměry dosti po málu. Tady měl ale velkou převahu Mrzimor, Shuren Dee Kamiki dokázala hráčům dát pauzu na 18 minut a 6 sekund, kdežto její protihráčka z Havrasáru, Katharina Brown, rozdala pauzu pouze na 3 minuty a 45 sekund.

Zlatonka se více objevovala Havraspárskému týmu, než týmu z Mrzimoru. Havraspár ji celkově spatřil 13krát, Mrzimor ji záhlédl celkově jen 8krát.

I když zápas měl o trochu lépe rozehraný Havraspár, byla to právě Barbucha Kuřavová, kdo chytil zlatonku, a zajistil svému týmu prolomení série 5 prohraných zápasů v řadě prvními body do tabulky.

A nyní, jako obvykle, vám přináším statistiku tohoto zápasu.

• Rosemary Ellen Wilde, 110:90, 21:03:27

Zlatonku v tomto zápase chytla po 1 hodině, 1 minutě 52 sekundách hry Barbucha Kuřavová, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 110:240.