[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Slety

* Slet ku příležitosti premiéry FZ - Grindewaldovy zločiny!

Vydáno dne 01. 10. 2018 10:53 (499 přečtení)

Kamera, hůlky, hábity, klapka - akce!

Rok se s rokem sešel a my se opět můžeme vydat vstříc dobrodružství plnému fantastických zvířat! Po úspěšném sletu ku příležitosti prvního dílu Fantastických zvířat jsem se jakožto profesorka kouzelných tvorů znovu chopila příležitosti uspořádat další, velmi tematický a mně blízký, slet, který se, jak už je všem jistě jasné, opět ponese v duchu magiozoologie!

Jelikož nás čeká dohromady pět filmů pod hlavním názvem Fantastická zvířata, máme na několik let vystaráno. Film číslo jedna, s podnázvem učebnice, která je důležitou součástí našich kouzelnických knihoven, ano, tipujete správně - FZ a kde je najít, jsme v hojné účasti navštívili skoro před dvěma lety. Mudlové tehdy mohli zažít, zač jsou toho kouzelníci!GRINDEWALDOVY ZLOČINY, druhý titul série, na nás v kinech hrkne přesně za čtyřicet sedm dní (datováno od sepsání článku), kdy se odehraje premiéra. Nás ale zajímá datum o dva dny později, kdy se doufám opět v hojném počtu vrhneme do víru filmové magie a na nějakou chvilku i zpátky do našich milovaných Bradavic!

Termín: 16. - 18.11.2018
Místo: Praha, konkrétně klubovna v části Kobylisy

Slet je, jak opět ti bystřejší čtenáři jistě pochopili, víkendový. Sraz bude na hlavním nádraží v Praze, v pátek 16.11. nejpozději v 18:00 (prodejna Tiger, není možné se ztratit, případné Periculo bude viditelné). Odjezd v neděli, dle potřeby. Samozřejmě po úklidu svého prostoru, nejsme prasátka a nebudeme majitelům Kotle zanechávat vzpomínky na oslí řízky z domova.

PROGRAM
Jak jsem psala výše, ovšem velmi ráda to zopakuji, scházíme se u příležitosti návštěvy Grindewaldových zločinů! Program zní tedy zcela jasně - v pátek sraz, neděle odjezd, ALE celá sobota bude věnována právě kouzelným tvorům, magiozoologii a Fantastickým zvířatům. Což v praxi znamená, že se všichni vyspinkaní do růžova v sobotu probereme, nasnídáme, abychom nabrali síly na pestrý den a poté vás/nás čeká program na klubovně, týkající se světa kouzelných tvorů (nejvyšší čas pročíst si učebnici), který vyvrcholí tombolou. Poté se přesuneme na pozdní oběd/dřívější večeři a pak přímo do kina.

Kino, taková ta velká mudlovská věc, kde se hýbou oooooobrovské obrázky, se nachází v části jménem Chodov. Přímo k ní nás dopraví metro, zajímavý druh mudlovské dopravy. Co se týká vstupu, veškeré bližší informace, hlasování o formátu promítání atd., naleznete na stránkách druhého ročníku sletu ku příležitosti FZ, takže mi dejte vědět skrze soví poštu a já vám odkaz zašlu sovičkou, jsme totiž děsně tajní, mudlové jsou nevyzpytatelní.

Jelikož se ve filmu podíváme zpátky do Bradavic a jelikož už minule jsme si film užili v uniformách, proč to nezopakovat opět stylově? S podtitulem Zpátky do Bradavic si i letos spousta z nás vklouzne do hábitů, kravat, svetrů a šál svých rodných kolejí! Máš doma nějaký bradavický kousek, hábit, nebo aspoň kravatu a košili? Pak je ten nejvyšší čas na provětrání tohoto jinak asi hluboce skrytého šatníku! Toto není podmínkou ani pravidlem k návštěvě sletu. Ale věřte mi, že je to úžasné zpestření *dýchne na své bradavické odznaky, přeleští je a připne na hábit*Co sebou:
Nejvyšší čas změnit galeony na mudlovské peníze, u Gringottů mají výhodný kurz! Korunky se totiž budou hodit zejména na:
Ubytování - 40 Kč za noc, plus cca 400 za energie na víkend, které se rozpočítají mezi obyvatele, tzn. že bychom se dle mých skromných tipů měli vlézt do rozmezí 100-120 Kč za víkend
Kino - 150 až 320 Kč, dle zvoleného formátu, více na stránkách sletu
Doprava - zde je to trochu složitější, v pátek se přesuneme do Kotle, v sobotu na jídlo, do kina a zpátky a v neděli odjezdy na vlak a jiné dopravní prostředky. Jízdenka na 30 minut vyjde na 24,- Kč jízdenka na 90 minut na 32,- Kč, Praha dokonce disponuje i jízdenkou na 24 hodin za 110,- Kč! Takže podle mě se do těch 100-150 Kč vejdeme.
Jídlo - pokud nejste jistá slečna Xan, či člen Mrzimorské koleje, můžete být v klidu, jelikož nehrozí, že byste spořádali i kabát babičky Nevilla, nebo se vaše okolí muselo o své jídlo obávat. Ale hlavně zde platí, že víte, kolik sníte a na kolik jste hladoví a proto si peníze na jídlo musíte tak nějak propočítat sami. S tím vám nepomohou ani moje tři NKÚ.


Veškeré své dotazy směřujte do mé soví pošty a přihlášky posléze skrze novou čupr sletovou stránku přímo na hradě v EBradavicích!
Hůlky připravit! A v listopadu na viděnou!A na úplný závěr SPOILER (klik)! Nemohu si odpustit, pro mě největší, i když ne neočekávané, mudlovské tak zvané WTF! A než se k filmu dostaneme, můžete si trochu zaspekulovat a na sletu si zadebatovat!


Tento slet je zájmovým neoficiálním setkáním studentů či zaměstnanců školy. Upozorňujeme, že bradavice.eu nenesou jakoukoliv odpovědnost za organizaci nebo průběh tohoto sletu.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Autor: Maddie Láskyplná | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: ML
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |