Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Mezi slety byl zařazen Pražský záříjový zooslet. Více v příslušné sekci.
Famfrpál

* Havraspár nezaváhal nad Zmijozelem

Vydáno dne 13. 05. 2018 18:04 (1857 přečtení)

6. května 2018 se na famfrpálovém hřišti postavili na zápas hráči z Havraspáru a ze Zmijozelu. Havrani nezaváhali, zápas ukončili s velkým střeleckým předstihem a v počtu branek v zápasu byl shodný s rekordem, rekord však nepadl. Více informací v článku.

6. května roku 2018 se od 20:00 na famfrpálovém hřišti na pozemcích Hradu E-Bradavic odehrál již třetí zápas letošního klání o famfrpálový pohár, v němž kralují Zaměstnanci. V tento den se utkaly týmy z Havraspáru a ze Zmijozelu. Zmijozel již jeden odehraný zápas měl, prohra s Nebelvírem hodně zabolela, nyní je čekal soupeř, který tuto sezónu ještě s nikým nehrál. Ano, Havraspár přišel na svůj první zápas v sezóně a v plné síle. Zmijozel jeho tlak nevydržel.

Na straně Havraspáru se pod vedením střelce Johna van Smitha postavili i další dva střelci, Katharina Brown a Rosemary Ellen Wilde, na pálce byli odrážeči Yorimar Gook a Paige Tintwhistle, do branky se postavila Teodora Hope a chytala Annabelle Fairy.

Zmijozel nastoupili pod vedením kapitánky hrající na postu chytačky Lenky Tsouhalové. Střelci Hannys Leistrová, Gabriel de Montanue a Bára Wolfová, k brankovým obručím Hanare Takeda a u odarážečů Erika Loper a Percy Conel, který vystřídal ve 20:26:39 Jane Vixen.

Zápas byl od počátku jednoznačný, velkou střeleckou převahu měl havraspárský střelec a kapitán týmu John van Smith, který v tomto zápase nastřílel drtivou většinu branek, neuvěřitelných 18 gólů. Rosemary Ellen Wilde se mu chtěla srovnat, ale přidala k 18 gólům své 4 branky a o 1 branku navýšila Havraspáru skóre i Katharina Brown. Jediný střelec a autor branky Zmijozelu byl, respektive jedinou střelkyní a autorkou branky byla Hannys Leistrová.

I odrážeči moc nezaháleli, hráče poslali na pauzu v celkové době 1 hodiny 32 minut a 31 sekund. Nejvíce času nasázeli Havraspárští, ti poslali své soupeře na 1 hodinu 3 minuty a 29 sekund, zbylých 29 minut a 2 vteřiny připadá na Zmijozelské. Tyto časy by zodpověděly, proč Havraspár nastřílel toliko branek. Havraspárští odrážeči totiž vyřazovali ze hry zmijozelské hráče.

Jak se patří i zlatá se objevovala převážně Havraspáru než Zmijozelu, tak ji po 1 hodině 5 minutách a 15 sekundách polapila Havraspárská chytačka Annabelle Fairy. Ta ji už mohla 5x mít, ale vždy ji uletěla. Lenka Tsouhlavová, která je chytačkou Zmijozelu na ni dosáhla jen jednou. Zlatonka si asi vybrala svého favorita.

Mohli jsme vidět jedno střídání a to na straně Zmijozelu. Percy Conel ve 20:26:39 vystřídal Jane Vixen. Tedy střídalo se na postu odrážečů.

Zmijozel střelil jednu branku, prohrál i svůj druhý zápas v poměru 10:380, Havraspár si připisuje první body ve svém prvním zápase.

A jako obvykle na závěr malá statistika a přehled zápasu mezi Havraspárem a Zmijozelem.

• John van Smith, 230:10, 21:11:47

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 5 minutách a 15 sekundách hry Annabelle Fairy, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 380:10.