Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce "Historie" a "Pohár - jednotlivci" a "Pamětní síň".
Famfrpál

* Zaměstnanci drtivě vyhráli i druhý zápas

Vydáno dne 12. 05. 2018 17:01 (1788 přečtení)

13. dubna 2018 Zaměstnanecký sbor porazil ve famfrpálovém zápase drtivě Mrzimorský kolejní tým. Mrzimor dostal nejen střelecký výprask, ale profesoři jim vyfoukli i zlatonku. Více info v článku.

V pátek 13. dubna 2018 se uskutečnil druhý zápas mezi kolejním týmem Mrzimoru a Zaměstnanců. Pátek 13. je pro někoho symbol štěstí, pro někoho nosí smůlu. Na výsledku Zaměstnanci vs. Mrzimor 310:30 je vidět, kdo měl v ten den smůlu a kdo štěstí.

Za tým z řad Zaměstnanců pod vedením odrážeče Johnyho Saita nastoupili na postu druhého odrážeče Charlotte Chardonay, která byla 21:55:41 vystřídána Cleou Eowerovou, na postu střelců Kačka Valentová, Charoline Swan a Maddie Láskyplná, k obručím se postavil Mazrim Taim a zlatonku chytal na konci utkání Teóma Tejedor.

Za kolejní tým z Mrzimoru se pod vedením střelce Henryho Mitchella postavili i dva střelci Elizabeth Fieldová a Annie Turner, potlouky odrážely Barbucha Kuřavová a Shuren Dee Kamiki, a zlatonku se pokoušela chytit Katie Darková.

V Mrzimoru byla absence brankáře. Již osmý ročník novodobého famfrpálového turnaje se potýká s nedostatkem hráčů, i když měl své světlé okamžiky. To pomohlo zaměstnancům k nastřílení tolika branek. Vždyť za jednu hodinu a 41 sekund hrací doby zvládli Zaměstnanci nastřílet hned 16 branek. Za celý zápas jsme mohli vidět celkově 19 branek, a kdyby zápas pokračoval dál, kanonáda Zaměstnanců by byla jistě větší.

I odrážeči nezaháleli, celkově rozdali pauzu na 2 hodiny 25 minut a 23 sekund. Drtivou většinu tohoto času (2 hodiny, 12 minut a 20 sekund) poslali Zaměstnanci mrzimorské na odpočinek a tím měli vcelku volné pole na takovou camrálovou střelbu.

I zlatá se vcelku nabízela. Hojně se nabízela opět Zaměstnancům, takže ani není pochyb, že ji Zaměstnanci po hodině hry chytili.

Za celý zápas jsme spatřili pouze dvě střídání. U Zaměstnanců se dvakrát střídali odrážeči. V 21:32:08 převzal Johny Sait žezlo po Clee Eowerové a 22 minut po té, ve 21:55:41, Eowerová vystřídala Charlotte Chordonay.

A v závěru opět přehled zápasu a malá statistika zápasu mezi Zaměstnanci a Mrzimorem.

• Kačka Valentová, 30:160, 22:02:36

Zlatonku v tomto zápase chytl po 1 hodině a 11 sekundách hry Téoma Tejedor, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečný skóre na 30:310.