[ Webhosting profitux.cz ]
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
03.12.2018: Aktualizace sletů
Do archivu sletů byl přidán pražský "filmový" slet.

18.10.2018: Aktualizace sletů
Byla upravena pravidla pro organizaci sletů - nově již není třeba psát informační článek o připravovaném sletu zde do DV, neboť všechny potřebné informace pro účastníky budou uváděna striktně na EB v příslušné sekci.
Z Mrzimorské koleje

* Mrzimorské ozvěny vítězství Školního Poháru

Vydáno dne 05. 03. 2018 00:00 (1117 přečtení)

Dnes začíná oficiálně nový školní rok. Tedy konkrétně jeho výuka. A proto je čas se aspoň na chvíli ohlédnout za tím předešlým, kdy došlo k historickému okamžiku. Ano, Mrzimor vyhrál školní pohár. Jaké byly bezprostřední dojmy? To se dočtete v článku!Ano, opravdu se to stalo. Na plese na ukončení roku dne 20. 1. 2018 byl za vítěze školního poháru označen Mrzimor. Stalo se tak poprvé od založení E-Bradavické školy. Proto to, pro všechny přítomné, byl historický okamžik.
Ano, mrzimor se dočkal. Dosáhl na tento cíl. Na tuto metu, která byla naší koleji tak dlouho odepírána. A dosáhli jsme jí samozřejmě společně… A společně jsme zisk poháru také, jak se patří, prožívali. Zde vám přináším bezprostřední reakce, které většinou byly napsány ještě daný večer.

Jaké jsou tvé pocity? Co jsi udělal/a jako první, co sis řekl/a, když jsi to zaslechl/a?

Odpovědi jsou seřazeny tak, jak mi dolétly do sovičky

Samantha Carter
Velice mě to potěšilo, naplnil mě pocit neskonalého štěstí a radosti, že přece jenom se mé koleji podařilo vyhrát školní pohár, a byla jsem tak trochu poctěna tím, že jsem mohla být u historicky první výhry koleje ve školním poháru. Je pravda, že jsem to trochu i čekala, ale do konce nikdy nikdo neví, co se může přihodit.
Hlavou se mi nic neprohánělo, po oznámení naší výhry jsem se zmohla jen na zvolání „Jupí“ a díky toho přívalu radosti jsem se pak zmohla na pouhý potlesk.


Henry Mitchell
Tak samozřejmě jsem byl úplně moc nadšený, ani jsem neočekával, že někdy vyhrajeme a ono se to přece jenom stalo.
Tak byl jsem překvapený, že jsme to dali, sice jsem to tak trochu čekal, protože jsme měli docela náskok, ale mohlo se ještě něco stát a nemuseli bychom ještě vyhrát.
První, co jsem si říkal, když jsme se dozvěděli, že jsme vyhráli, tak jsem byl rád, protože jsme to dokázali a už nebudeme ta kolej, která nikdy nezískala školní pohár.
Nejspíš to v koleji ještě oslavíme, protože tohle je poprvé, tak máme určitě co oslavovat.


Katie Darková
Co jsem si řekla? Jupíí, vyšlo to! Konečně to letos vyšlo *usměje se* Pak jsem vyskočila do výšky a skoro se polila kokosovým triumfem… Je to skvělé ocenění snahy i všeho, co si Mrzimor prožil v tomto školním roce. Nebylo to lehké, ale dokázali jsme to!


Annie Turner
Vezmu to popořadě. Jsem tady na hradě první rok a brala jsem jako velký závazek se snažit a sbírat pro svou kolej body a dělat jí dobré jméno *úsměv* Když mi navíc dneska Katie těsně před plesem řekla, že Mrzimor ještě nikdy školní pohár nevyhrál, strašně jsem doufala v to, že ho vyhrajeme… poslední týdny jsme si vedli vážně dobře *pousměje se* No a pak když ve velké síni proběhlo vyhlášení a byl vyhlášen Mrzimor… vyskočila jsem se židle a bláznivě poskakovala a smála se. Byla jsem na nás vážně strašně moc pyšná *stále se usmívá* Jsem hrozně moc šťastná, že jsem součástí Mrzimoru, jsou tu skvělí lidé a mám to tu vážně jako druhý domov *znovu se pousměje* Doufám, že pohár uhájíme i na další rok! Jinak ples byl taky skvělý, moc jsem si to užila. Sice jsem tam neznala zatím moc lidí, ale do dalších let se to určitě ještě vylepší *usmívá se*.


Mia von Dog
Moje pocity z výhry jsou jednoznačně pozitivní! Mám neskutečně obrovskou radost, že se jezevcům konečně podařilo ukořistit pohár pro sebe, moc jim to přeju a jsem dojatá. Taky mě moc těší, že se to stalo právě v době, kdy jsem kolejní ředitelkou, ráda bych si myslela, že jsem se o to možná maličkým kouskem taky zasloužila *široký úsměv* A co jsem udělala jako první? Dala jsem se do radostného křiku a tleskání, samozřejmě! *směje se* I teď mě to naplňuje nesmírnou radostí a štěstím, jsem vděčná za to, že můžu být ředitelkou takové úžasné koleje a mít možnost svým způsobem vést všechny báječné studenty v ní *opravdu široký úsměv*


Petra Jiříková
Moje pocity jsou nepopsatelný, ale jsem nesmírně ráda, že naše kolej vyhrála...mám strašnou radost *usmívá se*
Co jsem udělala jako první? Měla jsem strašnou radost a řekla jsem si „super vyhráli jsme pohár“, snad jsem i já jako prvák nějaké body pro kolej přispěla *usměje se*


Berta Davis
Když jsem se dozvěděla o našem vítězství ve školním poháru, vzniknul ve mně takový přetlak, že jsem chvilku řičela jen „Jóóóóó“ než mi začalo zaléhat v uších. Vnitřně jsem cítila, hned od začátku, když jsme se dostali na horní příčku, že by to tentokrát mohlo vyjít. Nějak se nám všechno v tomto roce začalo dařit. A když jsem pak uviděla tu nádhernou výzdobu na hradě a s jakou převahou jsme si titul získali, najednou se můj emoční projev změnil na úžas, dojetí a příval vnitřní síly, že tohle chci prožít i za rok. A pevně tomu věřím! Je za tím spousta práce, ale jsme fajn tým a motivace je opravdu silná.


Victoria Barbastella
Samozřejmě, že pocit radosti a štěstí se konal asi nejintenzivněji, ale já mám radost, že se Mrzimor dokázal stmelit, zabrat a překročit svůj stín. Někdy je náročné vymanit se z předsudků a stereotypu a mám obrovskou radost, že jezevci zabojovali a zabodovali *směje se*
Jsem šťastná, že jsem součástí naší nory a je mi velkým potěšením, že smím sledovat pokroky a výsledky každého jezevčího počínání. Doufám, že se pro příští rok naše kolej ještě více stmelí, probudí do radosti a sdílení a přivítá spoustu nových jezevců.


Shuren Dee Kamiki
Nejdřív to bylo jupí Mrzimor vyhrál pohár… a pak jen jéj, my vážně vyhráli pohár. To je situace, na kterou kolej čekala… no dlouho. Je to něco zač se bojovalo, tvrdě dřelo… a když to porovnám s tím, jak jsem dřela dřív pro to, abychom ten pohár měli. Letos mi to přišlo až snadný.
Je to divný, ale vlastně mě to trochu zklamalo. Člověk si už nějak zvykl, že dělá vše co je v jeho silách a nikdy to nestačilo… a letos to nebylo vše, co jsem mohla a stačilo to.
Ale samozřejmě radost přetrvává, přece jen je to pohár. Ale jak na něj člověk čekal, asi jsem od toho pocitu čekala víc. Čekala jsem, že to oslavíme společně, přece jen je to velká věc, která tu byla poprvé, alespoň v této koleji… možná to bylo to, co jsem u toho pocitu vítězství postrádala.
Takže moje pocity jsou smíšené, ale vítězství je vítězství… a chtěla bych ho znovu a chtěla bych, aby proběhlo jinak. Aby mohl být ten pocit prostě ten pravý, ta pravá nefalšovaná radost. To bych moc chtěla.


A to je dnes z Mrzimorské kolejky vše.

Vítěz školního
poháru
2017-18


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Autor: Barbucha Kuřavová | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |