[ Webhosting profitux.cz ]

Květnový slet v Praze

Autor: Teóma Tejedor <TeomaTejedor(at)seznam.cz>, Téma: Slety, Zdroj: HD, Vydáno dne: 21. 03. 2018 10:30

Po delší době se ctěné kouzelnictvo opět sejde v české metropoli.
Více v článku!

Informace

Sraz: v pátek 11.5. od 16 do 18 hodin na hlavním nádraží před obchodem Tiger

Ukončení: v neděli 13.5. během odpoledne (cca v 16h)

Pořadatelé: Henry Daniels a Aria Wolf

Program: Tentokrát je v plánu čistě odpočinkový slet. Jde nám o to se sejít a užít společné chvíle s lidmi, které nevídáme tak často. V pátek nás tedy čeká volný večer plný zábavy. Sobotu poté vyplníme nějakou sportovně-kulturní akci a večer proběhne dle domluvy. Je možný bowling nebo něco podobného. V neděli se již jen budeme vzpamatovávat a rozjíždět se k domovům.

Ubytování: Klubovna je umístěna v městské části Praha-Kobylisy, vedle které se nachází v Praze tak málo viděný kus přírody. Cena za ubytování za noc je 40 Kč na kouzelníka + se poté rozpočítá 400 Kč za energie za celý pobyt.

Další info: Vzhledem k plánovanému pohybu po Praze počítejte s výdaji na mudlovskou městskou hromadnou dopravu, odhadujeme cca 100-150 Kč za všechny tři dny. Dále pak myslete na nutné občerstvení, které taky bude něco stát.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že setkání s alkoholem není vyloučené upozorňuji, že nezletilí účastníci, budou bedlivě sledováni a veškerý alkohol jim bude zabaven.

Přihlášky: všichni, kdo se budou chtít sletu zúčastnit, ať už na celý víkend, nebo jen na návštěvu na den, nechť napíší sovu s informacemi o odjezdu a příjezdu jednomu z organizátorů. V případě jakýchkoli dotazů pište též.

Na všechny se moc těšíme!