[ Webhosting profitux.cz ]

Nový vývoj ve věci krádeže na Ministerstvu kouzel !!!

Autor: Fiona z Albionu <(at)>, Téma: Denní Věštec, Vydáno dne: 04. 03. 2018 15:52

Kouzelnická veřejnost je značně znepokojena vývojem okolo ukradených viteálů z Odboru záhad.

Včera večer byly spatřeny divné existence v černých pláštích potloukající se v okolí Voldemortovy hrobky. Vzhledem k tomu, že v hrobce byla uložena nejenom urna s jeho popelem, ale na tajném místě chráněném vstupním tajným kódem rovněž jeho čarodějnická hůlka, je zcela evidentní, že hůlka bude dalším předmětem zájmu těchto divných existencí a že se jim ji nepodařilo nalézt a získat při minulé krádeži.

Jedná se již o druhý předmět, který s Lordem Voldemortem souvisí, proto obavy z pokusu o jeho znovuobživení nabývají monstrózních rozměrů.

Společně s ukradenými poškozenými zbytky 4 viteálů z Odboru záhad, tedy Deníkem Toma Raddlea, medailonkem Salazara Zmijozela, Rojvolovým prstenem a pohárem Helgy z Mrzimoru to totiž znamená již 6 částí s Voldemortem souvisejících nebo obsahujících dříve zlomek jeho duše.

Pokud zloději najdou a získají tuto hůlku a ještě sedmou část, která s Voldemortem nějak úzce souvisí, bude hrozit velmi reálné nebezpečí, že se ho podaří znovu oživit a kouzelnická veřejnost bude znovu ohrožena.

Zatím se však nepodařilo zjistit, co by mohlo být oním sedmým předmětem, který má úzký a bezprostřední vztah k Pánovi zla.

Pátráním mezi čarodějnickou spodinou byly odhaleny jisté skutečnosti ohledně poškozených bývalých viteálů. Dle nejmenovaných zdrojů jsou tyto předměty uloženy na magicky silných místech po celém světě, aby byla jejich zbytková magie posílena a mohly se poté jistým rituálem použít k obživení Voldemorta.

O dalším vývoji vás opět budeme informovat.