[ Webhosting profitux.cz ]

Sedmnáctý Fénix je zde!

Autor: Maddie Láskyplná <(at)>, Téma: E-Bradavický Fénix, Vydáno dne: 04. 01. 2018 12:00

Více uvnitř

S koncem dalšího školního roku v Bradavicích, testy, posledními odevzdanými úkoly, sbírání potřebných známek k postupu do dalších ročníku, se pojí již tradiční udílení cen EBradavického fénixe. Letos nám náš fénix dorostl do plnoletosti kouzelníků - máme jej zde již po sedmnácté. Jak bude tento výroční ročník vypada, záleží jen a jen na vás.

KATEGORIE 17. ROČNÍKU EB FÉNIXE

NEJOBLÍBENĚJŠÍ STUDENT/KA
Nominování jsou: Všichni obyvatelé s funkcí student, prefekt či primus
Hlasovat mohou: Všichni.
Ocenění: Oceněna budou první 3 místa v obou kategoriích.
Minulí vítězové:
1. ročník: Petr Fox / Valantina Vaneová
2. ročník: Petr Fox / Valantina Vaneová
3. ročník: Petr Fox / Valantina Vaneová
4. ročník: Petr Fox / Valantina Vaneová
5. ročník: James Carter / Christine Cullen, Jasa von Duren
6. ročník: James Carter / Maddie Láskyplná
7. ročník: Varg Vikerness / Maddie Láskyplná
8. ročník: Emanue Tyrs / Maddie Láskyplná, Lea Werewolfka
9. ročník: John Kent/Katharina Brown
10. ročník: Maty Anyus/Clea Eowerová
11. ročník: Maty Anyus/Clea Eowerová
12. ročník: Jamie Foster/Charlie Broen/Manon Lancaster
13. ročník: Jek James El/Maty Anyus/Kačka Valentová
14. ročník: Henry Mitchell/Manon Lancaster
15. ročník: Maty Anyus/Hannys Leistrová
16. ročník: Maty Anyus/Hannys Leistrová


NEJOBLÍBENĚJŠÍ PROFESOR/KA
Nominování jsou: Všichni obyvatelé, kteří aktivně vyučují nějaký předmět.
Hlasovat mohou: Všichni.
Ocenění: Oceněna budou první 3 místa v obou kategoriích.
Minulí vítězové:
1. ročník: Ruff von Vilsquelle / Vladěna Kunčarová
2. ročník: Ruff von Vilsquelle, Teóma Tejedor / Vladěna Kunčarová
3. ročník: Teóma Tejedor / Vladěna Kunčarová
4. ročník: Ruff von Vilsquelle / Vladěna Kunčarová
5. ročník: Ruff von Vilsquelle / Valantina Vaneová
6. ročník: Mazrim Taim / Valantina Vaneová
7. ročník: Mazrim Taim / Valantina Vaneová
8. ročník: Ruff von Vilsquelle / Valantina Vaneová
9. ročník: Ruff von Vilsquelle/Julinka Smailinka/Valantina Vaneová
10. ročník: Teóma Tejedor/Julinka Smailinka/Maddie Láskyplná
11. ročník: Teóma Tejedor/Julinka Smailinka/Maddie Láskyplná
12. ročník: Teóma Tejedor/Julinka Smailinka
13. ročník: Teóma Tejedor/Julinka Smailinka
14. ročník: Richard Bufler/Julinka Smailinka
15. ročník: Richard Bufler/Julinka Smailinka
16. ročník: Richard Bufler/Julinka Smailinka/Charlotte Chardonay


NOVÁČEK ROKU
Nominování jsou: Všichni studenti kteří mají registraci v srpnu 2017.
Hlasovat mohou: Všichni.
Ocenění: Oceněno bude první místo.
Minulí vítězové:
1. ročník: Petr Fox
2. ročník: Jasa von Duren, Samanta Silverová
3. ročník: Amycius Arrow
4. ročník: Alice Brennanová, Lea Werewolfka
5. ročník: Rebeka Swannová
6. ročník: Barbara Hewson
7. ročník: Elizabeth Woodová
8. ročník: Kategorie se nevyhlašovala
9. ročník: Larisa Winglotová, Emma Francescová
10. ročník: Charlotte Chardoney 11. ročník: Jamie Foster
12. ročník: Annabelle Fairy
13. ročník: Rockwell Pretore
14. ročník: Selene Crimson
15. ročník: George Lanscrown
16. ročník: Jane Vixen


SRDCE KOLEJE
Nominování jsou: Všichni z každé koleje.
Hlasovat mohou: Všichni (i zaměstnanci) pro svou kolej
Ocenění: 2 ocenění z každé koleje.
(U této kategorie nezáleží na uvedeném pořadí v hlasovacím lístku.)


NEJOBLÍBENĚJŠÍ DUCH
Nominování jsou: Všichni duchové E-Bradavic
Hlasovat mohou: Všichni
Ocenění: Oceněno bude první místo


NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZAMĚSTNANEC
Nominování jsou: Všichni zaměstnanci E-Bradavic, jež nevykonávají funkci profesora
Hlasovat mohou: Všichni
Ocenění: Oceněno bude první místo



Pro zapsání hlasů musí být obsazeny VŠECHNY PŘÍČKY DANÉ KATEGORIE. Nikdo samozřejmě nemůže hlasovat sám pro sebe. Hlasovat můžete do půlnoci 18. ledna 2018, poté se hlasování uzavře. Slavnostní večer vyhlášení a udílení cen se bude konat 19. ledna 2018, od 20:00, ve Velké síni našeho hradu.


Na všechny se při večeru udílení cen těší profesorstvo Maddie Láskyplná a Teóma Tejedor!