[ Webhosting profitux.cz ]

Mr. B možná hledá právě Vás!

Autor: Richard Bufler <(at)>, Téma: Denní Věštec, Zdroj: vlastní, Vydáno dne: 16. 10. 2016 21:15

Máte smysl pro humor? Jste komunikativní, potažmo zvídaví? Chcete se stát členem Denního věštce a vydělat si nějaké ty drobné? Pokud je Vaše odpověď na otázky ANO, nebojte se otevřít tento článek.

Uplynulo již 20 dlouhých měsíců, kdy světlo světa spatřil první rozhovor v rámci Mr. HB. Bohužel kolega, Mr. H, již před velmi dávnou dobou opustil hrad a taktéž i Denní věštec, který opět zrovna neoplývá aktivitou. Rozhodl jsem se pokusit se tuto situaci změnit a rád bych se pokusil, s pomocí jednoho z vás, vytáhnout z popela projekt Mr. HB. Rád bych projektu učinil novou formu, nový název a vytvořil nové redaktorské duo s novými vtipy, narážkami a také samozřejmě s novými hosty!
Již nyní mám v plánu nějaká témata a hosty, kterých bychom se zhostili. Nebráním se novým nápadům a kreativitě ze strany nového kolegy či kolegyně. Tykání nutnost!

Pokud byste měli zájem, pošlete mi sovu. Nebojte se v dopise rozepsat – říci něco o sobě a také proč byste do toho chtěli jít, popřípadě nějaké nápady - pokud už máte.
A jestli se k vám ještě žádný rozhovor ze starého projektu nedostal, zde se můžete podívat, jak to probíhalo a přibližně bude probíhat:


Mr. HB: Jak se stát duchem snadno a rychle! (20. února 2015)
Mr. HB: Po stopách Alchymie (27. březen 2015)
Mr. HB: Volný jako pták! (17. duben 2015)


Těším se na vaše sovy a doufám, že již brzy začnu s jedním z vás dělat na novém článku.
Do té doby ahoj!
Ríša


Korekturu provedl Jek James El.